Novinky

23.9. - pozor na změnu času tréninků. Nově začínáme v 17:15 a konec je v 18:45. Prosím o příchod na trénink v 17 hod tak, aby bylo možné v 17:15 začít s tréninkem!!!

22.9. - na stránky byl doplněn plán na zimní halovou sezónu. Tento plán se bude postupně doplňovat o další akce, nicméně požádal bych rodiče o "rezervaci" těchto termínů. Podrobné informaci k turnaji včetně rozlosování a nominace budou s předstihem doplněny. Cílem je, mít téměř každý druhý víkend turnaj tak, aby si všichni hráči dostatečně zahráli i v době zimní halové sezóny.

18.9. - tréninkové sady jsme pro všechny hráče obdrželi a nyní budou předány na potisk. Jakmile budou všechny sady potištěny logem klubu a názvem klubu, budete všichni rodiče informováni o možnosti převzetí tréninkových sad na trénincích.

17.9. - prosíme VŠECHNY rodiče o potvrzování účasti na nominovaných zápasech. Cílem je, aby všechny děti hrály zápasy a proto hrajeme jak krajskou soutěž tak okresní soutěž a obětujeme svůj volný čas. Proto není možné, aby bez omluvení dítě nepřijelo na zápas. Dnes na okres bez omluvení nepřijila část dětí, což nám způsobuje nemalé problémy. Neomlouvání a nepřijetí na zápas, bude mít vliv na nominace na další soutěže a utkání!!!! Omluvení a potvrzení je platné pro VŠECHNY hráče bez výjimky!!! Veškeré informace jsou na stránkách a je potřeba stránky sledovat!!!

13.9. - znovu žádáme VŠECHNY rodiče o omlouvání svých dětí z tréninků. Ne u všech rodičů omlouvání funguje tak jak by mělo a komplikuje nám to přípravu tréninků, kdy nevíme počet dětí na tréninku v určitý den. Používejte prosím omluvenky přes stránky!! Nově v docházce je uvedena "pouze" účast a neúčast na trénincích.

2.9. - prosíme o uhrazení členských příspěvků ve výši 800,- (v částce je již zahrnut i poplatek pro FAČR). Platbu všech prosíme do 14.9. včetně. Pakliže požadujete doklad pro pojišťovnu, je nutná platba v hotovosti u Kamila Schallenbergera.

1.9. - na stránkách vznikla na základě včerejšího setkání, diskuze, kde je možné se ptát trenérů a vedoucího přípravky na různé záležitosti.

1.9. - děkujeme všem rodičům za včasné objednání a zaplacení tréninkových sad, které budou dnes objednány u dodavatele. Předání včetně odhadujeme na konec září. O přesném datu budete včas informování.

24.8. - ve čtvrtek 31.8. proběhne krátký trénink v délce cca. 45 min a následně zahájení sezóny celé přípravky. Součástí zahájení sezóny bude pro děti připraveno opékání špekáčků a rovněž proběhne společné focení všech kluků a holek. Pro rodiče proběhne schůzka s trenéry, kde budou sděleny důležité informace týkající se nadcházející sezóny. Účast všech nutná!!!

22.8. - tréninkové sady bude možné si vyzkoušet od pondělí 21.8. do 31.8. před tréninkem nebo po tréninku. Lze nakombinovat velikost například 2XS tepláková souprava a XS trenýrky a tričko. Barevné provedení bude v barvách Moravanu (světle modrá - tmavě modrá). Sady jsou pro všechny hráče a hráčky z přípravky, tedy pro předpřípravku, mladší přípravku a starší přípravku. Cena je 500,- za sadu a při závazné objednávce je nutné částku proti podpisu uhradit. Zbývající částku hradí Moravan Lednice včetně potisku loga klubu. Sada zůstane majetkem hráče.

16.8. - rodiče, pakliže máte ve svém okolí sponzora, který by byl ochoten přispět klukům a holkám na ještě lepší podmínky, prosím obracejte se na pana Kamila Schallenbergera. Sponzorské peníze budou využity na přípravku.

11.8. - všechny omluvenky hráčů je nutné zaznament na stránky do "omluvenky" a to min. 2 hodiny před začátkem tréninku. Neomluvená účast hráče na tréninku bude zaznamenána jako neúčast a může mít vliv na nominaci hráče.