Novinky

6.11. - připomínáme, že tréninky tento týden ještě nejsou z technických důvoů a začíná se v hale od 13.11.2017

22.10. - po ukončení podzimní části sezóny a odehrání posledního kola krajské soutěže, budou mít kluci 14 dnů volno a to v termínu od 30.10. do 12.11. Poté již začnou tréninky v hale a to pravidelně v pondělí a ve čtvrtek od 16 do 18 hodin. Bližší informace budou poskytnuty na ukončení podzimní části sezóny.

22.10. - ve středu 25.10. je změna času tréninku. Výjimečně bude začátek tréninku v 16:30. Po skončení tréninku dojde k ukončení podzimní části sezóny. Pokud nám počasí dovolí, kluci si opečou špekáčky (jídlo je zajištěno), v případě nepříznivého počasí se posedí v restauraci.

22.9. - na stránky byl doplněn plán na zimní halovou sezónu. Tento plán se bude postupně doplňovat o další akce, nicméně požádal bych rodiče o "rezervaci" těchto termínů. Podrobné informaci k turnaji včetně rozlosování a nominace budou s předstihem doplněny. Cílem je, mít téměř každý druhý víkend turnaj tak, aby si všichni hráči dostatečně zahráli i v době zimní halové sezóny.

2.9. - prosíme o uhrazení členských příspěvků ve výši 800,- (v částce je již zahrnut i poplatek pro FAČR). Platbu všech prosíme do 14.9. včetně. Pakliže požadujete doklad pro pojišťovnu, je nutná platba v hotovosti u Kamila Schallenbergera.

11.8. - všechny omluvenky hráčů je nutné zaznament na stránky do "omluvenky" a to min. 2 hodiny před začátkem tréninku. Neomluvená účast hráče na tréninku bude zaznamenána jako neúčast a může mít vliv na nominaci hráče.